Halo Azja tu Mini - nawiązujemy kontakty z AzjatamiHejka ^^

Hmmm… dzisiaj naszło mnie na podzielenie się z wami sposobem w jaki, to o to sposób skontaktować się z Azjatami fanami popu i nie tylko z całego świata.
Ostatnimi czasy właśnie zaczęłam bardzo często korzystać z stronek czy też portali, gdzie można porozmawiać od tak z obcokrajowcami.
Głownie ostatnimi czasy korzystam z Chatroulette czyli najprościej rzecz ujmując web czatu oraz Interplasu czyli stronki, która pozwoli wam wymieniać się krótkimi wiadomościami po przez ten własnie portal.
Zanim jednak powiem wam jak udało mi się zakumplować z Azjatami i nie tylko warto wspomnieć, że oprócz kont na tych stronkach warto posiadać KakoTallk , QQ (to Chińsk wersja GG i właśnie Chińczycy głównie przez niego nawijają. Jest on bardzo prosty w obsłudze), z całą pewnością również Skypa no i FB. Nie zaszkodzi również znajomość angielskiego może być nawet koślawy ale zawsze. Kilka azjatyckich słówek pozwoli wam zaś zaplusować. No i to by było na tyle niezbędnych umiejętności, które przydadzą wam się.

Oki, to zacznę od tego, że dzięki komunikatorom można pogadać o wszystkim. Zakładacie, więc szybko konto (w przypadku Interpalsu na mail trzeba będzie czekać, a na niektóre portale po prostu wiadomość aktywacyjna nie dojdzie. Sama  zakładałam poczty chyba na 50 portalach)
Kiedy macie już konto po prostu wrzucacie swoje zdjęcie lub nawet kilka. Uzupełniacie profil i jazda na poszukiwanie międzynarodowych przyjaciół.
Och wyszukiwanie jest tutaj całkiem proste. Klikacie Serach i podajecie wytyczne dzięki, którym lista osób, który im odpowiadają wyświetli wam się.

Ja osobiście wam powiem, że na Interplasie dawno nie była. Dzisiaj jednak naskrobałam do kilku Japońców i Koreańczyków. Zobaczymy czy się odezwie się któryś z nich.
Podstawą jednak by na tym portalu otrzymać odpowiedź jest  napisanie ciekawej wiadomości na czyjeś sciance.
Pewnie szybko się zorientujecie ale do Azjatów pisze wiele Polek. Mają, więc oni nas nieco po dziurki w tych swoich nieco zadartych noskach.
Nie załamujcie się jednak zbyt szybko Bo kiedy uda wam się nawiązać kontakt z daną osóbką można pogadać o dosłownie wszystkim. Pamiętam, że dzięki Interpalsowi nauczyłam się nieco Japońskiego. Jeśli wam dobrze pójdzie spokojnie będziecie mogli wysyłać sobie nawzajem paczki. Mi się niestety ta sztuka nie udała. Jednak wymieniłam się skypem z kilkoma osóbkami jak i po. gadałam nieco.

O to przykład jednej z moich rozmów
Oki teraz czas na kolejny portal czyli CR. Tutaj rozmawia się o wiele szybciej. Szybko przełączamy się pomiędzy kolejnymi użytkownikami z każdym z nich mając możliwość rozmowy.
Jednak dobrze wam radzę jeśli chcecie spotkać kogoś z Azji musicie wbić na portal do południa do godziny 12:00-13:00. W tych właśnie godzinach większość skośnookich przesiaduje na tym właśnie portalu lub koło północy.

Mój sposób na znajdowanie azjatów to po prostu klikanie next, next, next lub czekanie, Az ktoś zatrzyma się i zacznie do was pisać.
Ja właśnie w taki sposób łapałam fanów kpopu. To było po prostu super. Zdjęcie Yuri z SNSD sprawiło, że fani kpopu zatrzymywali się i zaczynali do mnie skrobać. W ten o to sposób udało mi się poznać fana kpop z Meksyku, z którym śpiewała kpopwe piosenki i śmiałam się jak szalona. Uwierzcie mi, to była super zabawa :D
Udało mi się tez poznać słodkiego koreańczyka. Słodziaka do potęgi entej. Niestety nie wymieniliśmy się skypem czy też fb nad czym strasznie ubolewam, a kolejny raz nie udało mi się go złapać.


Kilka tygodni temu udało mi się tez nawiązać kontakt z kilkoma Chińczykami. Jeden z nich ostatnio właśnie ciągle ze mną utrzymuje kontakt po przez skypa. Około tygodnia temu zapytała się czy mam chłopaka i słysząc z mojej strony negatywną odpowiedź spytał czy chce zostać jego dziewczyna. No i…. zgodziłam się :D
Oczywiście potraktowałam to bardziej w kategoriach żartu, a nie na serio. Jednak chłopak serio, to potraktował i kolejnego dnia mówił od mnie kochanie, skarbie, kotku i pytała się o, to co robię, co robiłam danego dnia. W końcu mówił, że tęskni za mną i chce bym przyjechała do Chin. Odpowiedziałam mu, więc że nic nie wiem o jego kraju na co on odpowiedział, ze nie mam co się bać, gdyż jego kraj jest bardzo przyjazny i że mnie ochroni. Jednak mi się jakoś nie chce do końca w, to wierzyć. Szybko, więc się wytłumaczyłam, że teraz nie mam czasu, matura, studia, nie mam kasy itp. Chłopak zrozumiał jednak co jakiś czas sypią się od niego słodkie pytania. Tak, więc szczerze mogę powiedzieć, że mam Chińskiego chłopaka haha :D

Kolejnym kontaktem, który nawiązką oczywiście była Chinka, która na początku marca pojechała na koncer TVXQ. Dziewczyna jest w moim wieku i uwielbia ten zespół. Poprosiłam ją by powiedziała chłopakom z zespoły by przyjechali do Polski. Oczywiście tak krzyczała by TVXQ wpadło do Polski. Jednak jak twierdzi chyba nie usłyszeli co mnie szczerze mówiąc nie dziwiło. Jednak dostałam relację z koncerty co mnie bardzo ucieszyło.

Ostatnim takim większym kontaktem, który nawiązałam jest chłopaka
Chang Liu z Szanghaju. To on właśnie co jakiś czas przysyłała mi sprawozdanie z tego co dzieje się w Chinach i co robi. Opisywał co się dzieje w jego okolicy z okazji Chińskiego Nowego Roku. Dzisiaj również się do mnie odezwał o dziwo mówiąc, ze tęskni. A ja mu odpowiedziałam, że również za nim tęsknie i chłopak poszedł spać.

Chang Liu
Podsumowując, więc nie ma co się bać nawiązywać kontakty. Uwierzcie, to nic trudnego i strasznego. Wystarczy przełamać się i dalej jakoś samo pójdzie. Będziecie mogli, więc pogadać z wieloma ciekawymi ludźmi czy też nawet jak w moim przypadku zdobyć chłopaka Prost z Chin.

Tak, więc HWAITHING~!!!
Mini Tenshi

1 komentarz:

Follow @templatesyard